100 Crypts

100 Crypts na Android 1.6

Wciągająca gra logiczna pełna zagadek

Zalety

  • Wysoka grywalność
  • Ciekawe łamigłówki
  • Dużo poziomów

Wady

  • Czasami gra jest zbyt prosta

Dobry
7

100 Crypts to ciekawa gra logiczna na Androida. Zadaniem gracza jest przechodzenie od krypty do krypty. Oczywiście, na przeszkodzie stoją zamknięte drzwi. Otworzyć je można tylko poprzez rozwiązanie łamigłówki.

W 100 Crypts gracz ma na pozór proste zadanie. Musi przechodzić z jednego pokoju do drugiego, po drodze forsując drzwi. Ponieważ jednak są one zamknięte, należy znaleźć sposób, aby je otworzyć. Tutaj zaczyna się łamigłówka. W 100 Crypts rozgrywka polega na odszukaniu sposobu na otwarcie kolejnych wrót. Każde drzwi mają inny sposób otwierania. W niektórych przypadkach wystarczy znaleźć ukryty na planszy klucz. W innych należy wykonać sekwencję ruchów. Czasami gracz musi połączyć niektóre przedmioty lub poukładać je w odpowiedniej kolejności. Jeżeli mu się to uda, może przejść do następnego etapu.

100 Crypts oferuje kilkadziesiąt poziomów, a z każdą aktualizacją pojawią się nowe. Gra, poza przechodzeniem przez kolejne wrota, nie oferuje dodatkowych opcji rozgrywki. Skupia się na ćwiczeniu spostrzegawczości gracza. Zaletą gry jest również fakt, że stara się stawiać na interakcje. Na przykład, aby ugasić ogień należy potrząsnąć telefonem.

Grafika w 100 Crypts nie jest szczególnie widowiskowa. Jest za to czytelna, co istotne w tego rodzaju tytule. Poza tym, każdy kolejny etap odbywa się w innej scenerii. Twórcy gry nie stronili również od animacji. Sama gra działa płynnie i dobrze reaguje na dotyk.

100 Crypts to doskonała gra dla wszystkich, którzy lubią odrobinę pogłówkować. Ćwiczy spostrzegawczość i wciąga na długo.

100 Crypts

Download

100 Crypts na Android 1.6

Opinie użytkowników o 100 Crypts